Kadın Milli Takım Aday Kadrosu Kamp Duyurusu

17.01.2015

Kadın Milli Takım Aday Kadrosu Kocaeli Kampı’ na davet edilen sporcuların listesi aşağıda ilan edilmiştir.

Kamp 14-24 Ocak 2015 tarihleri arasında KOCAELİ ilinde yapılacak olup, aday sporcular için 16 Ocak 2015 tarihinde ilk eleme gerçekleşecektir.

Ulaşım ve konaklama planlaması için, davet edilen tüm sporcuların kampa katılımları ile ilgili bilgiyi en geç 9 Ocak 2015 Cuma günü saat 13:00’ e kadar Kadın Milli Takım Antrenörü Çağrı KARABULUT’ a iletmeleri önemle rica olunur.

Sporcuların Kocaeli’ne ulaşımları 14 Ocak 2015 sabahı gerçekleşecektir. Kamp bitişi 24 Ocak 2015 sabahı olup, tüm sporcuların Kulüp Takımlarının müsabakalarında yer almak üzere otobüs ile Ankara’ ya ulaşımları sağlanacaktır.

*Kadro sporculardan gelen geri dönüşlere göre güncellenmektedir.

1

SERA DOĞRAMACI

GK 

AVUSTRALYA

2

KÜBRA DADAŞOĞLU

GK 

NARMAN SK.

3

TANAY GÜNAY

GK 

MİLENYUM SK.

  4  DİDEM DENİZ  GK  GENÇ ANKARALILAR SK.
  5

 BÜŞRA KANAT

 GK ANKARA ÜNİ. SK.

6

AYŞENUR KURDAL

F

NARMAN SK.

7

BAŞAK DEMİRKOL

F

MİLENYUM SK.

8

BETÜL KAHRAMAN

F

ANKARA ÜNİ. SK.

9

BETÜL TAYGAR

F

NARMAN SK.

10

BURCU TURANAL

F

MİLENYUM SK.

11

BUSE KALKAVAN

F

BUZ KORS. SK

12 

CEYLİN KARAKUŞ

F

MİLENYUM SK.

13

ÇAĞLA ÇELİK

F

BUZ KORS. SK

14

DİLARA LÖKBAŞ

F

GENÇ ANKARALILAR SK.

15

FULYA YURT

F

NARMAN SK.

16

GİZEM ÖZTAŞDELEN

F

MİLENYUM SK.

17

GİZEM TÜZGEN

F

GENÇ ANKARALILAR SK.

18 

MİNE TERZİOĞLU

F

MİLENYUM SK.

19 

MÜGE ERYILMAZ

F

GENÇ ANKARALILAR SK.

20  

ÖYKÜ GELGERİ

F

BUZ KORS. SK

21

SEDA DEMİR

F

SLOVAKYA

22  

SELİN YILMAZ

F

ANKARA ÜNİ. SK.

23 

SİMGE ÖZER SEVİLMİŞ

F

ANKARA ÜNİ. SK.

24

SUHEDA  KUTLUCA

F

NARMAN SK.

25

ŞEYMANUR KAVAZ

F

NARMAN SK.

26 

YELİZ YÜKSEL

F

NARMAN SK.

 27  NİLAY GÜNAY  F MİLENYUM SK.

28

ALARA LÖKBAŞ

D

GENÇ ANKARALILAR SK.

29

CEREN ALKAN

D

MİLENYUM SK.

30

CİSEL OTTS

D

GENÇ ANKARALILAR SK.

31

EBRU KAYA

D

BUZ KORS. SK.

32

SİNEM DOĞU

D

NARMAN SK.

33

EYLÜL SU TUĞCU

D

BUZ KORS. SK

34

GAMZE ALTINTAŞ

D

NARMAN SK.

35 

İKRANUR YELİKAYA

D

NARMAN SK.

36

İLKİM UYGUN

D

MİLENYUM SK.

37

MAKBULE ATALI

D

ANKARA ÜNİ. SK.

38

MERVE TUNALİ

D

BUZ KORS. SK

39 

NİL ERYILMAZ

D

NARMAN SK.

40

ÖZEN PERVAN

D

GENÇ ANKARALILAR SK.

41

PINAR ESER

D

NARMAN SK.

42

REFİKA YILMAZ

D

MİLENYUM SK.

43

SEMANUR GÜVEN

D

NARMAN SK.

44

TEKSİN ÖZTEKİN

D

GENÇ ANKARALILAR SK.

45

TUĞÇE MELİS DEMİR

D

MİLENYUM SK.