Türkiye Buz Hokeyi Federasyonu Yönetim Kurulu

Prof. Dr. Bülent AKAY

Başkan

26.12.1968 yılında doğdu. 1989 Yılında kazandığı Ankara Üniversitesinde lisans, yüksek lisans ve doktorasını tamamladı.2005 yılında doçent 2011 yılında profesör ünvanını aldı. 2006-2012 yılları arasında Ankara Üniversitesi Mühendislik Fakültesinde dekan yardımcılığı, 2009 yılında da Öğrenci İşleri Koordinatörlüğü yaptı. 2007-2014 arasında Ankara Üniversitesi Spor Kulübü Buz Sporları Branş Koordinatörlüğü, 2007-2008 tarihleri arasında Buz Hokeyi Federasyonu Eğitim Kurulu Üyeliği , 2008-2009 tarihleri arasında Buz Hokeyi Teknik Kurulu Üyeliği, 2011-2013 tarihleri arasında ise Buz Hokeyi Federasyonu Eğitim Kurulu Başkanlığı yaptı.

Emre AYDIN

Başkan Vekili

24.10.1978 Almanya' da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini TED Ankara Kolejinde tamamladıktan sonra lisansını Ankara Üniversitesi Peyzaj Mimarlığı Bölümü’nde aldı. 2004 yılından itibaren Ankara Özel 100. Yıl Hastanesinde Yönetim Kurulu üyesi olarak görev yapmaktadır. 1991 yılından itibaren buz hokeyinde sporcu, antrenör ve idareci olarak görevlerde bulundu. Daha önce çeşitli dönemlerde Federasyon Teknik Kurul Başkanlığı ve Yönetim Kurulu Üyeliği görevlerini yürüttü.

Mehmet Akif ÇAM

Başkan Vekili

Lisans eğitimini Hacettepe Üniversitesinde tamamladı. Turizmci ve aynı zamanda kayak öğretmenliği yapmakta.

Halit ALBAYRAK

Başkan Vekili

Trabzon' da doğdu. Zeytinburnu Belediyesi Spor Kulübü kurucu üyesidir.Halen Zeytinburnu SK’da başkanlık yapmakta olup, İstanbul’da bir çok sivil toplum kuruluşunda yönetim kurulu üyeliği yapmaktadır.

Semra ESER

Başkan Vekili

1968 yılında Erzurum' da doğdu. Lisansını Atatürk Üniversitesi Fen-Edebiyat Fakültesi Türk Dili ve Edebiyatı Bölümü’nde tamamladı. Şu an Ankara 100. Yıl Bahçelievler Anadolu Meslek Lisesinde Edebiyat Öğretmeni olarak görev yapmaktadır.

Ö. Bülent AYDOĞDU

Yönetim Kurulu Üyesi

M. Feyzi KARABIYIK

Yönetim Kurulu Üyesi

18.06.1982 yılında Konya’da doğdu. İlk, orta ve lise eğitimini Kocaeli’nde tamamladı. Konya Selçuk Ünivesitesi Veterinerlik Fakültesinde lisans eğitimini tamamladı. Kocaeli Büyükşehir Belediyesinde görev yapmakta ve Kocaeli Büyükşehir Belediyesi Kağıtspor’da yöneticidir.

Selami KIZILKAYA

Yönetim Kurulu Üyesi

1987 yılında Erzurum Çamlık Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü’nde memurluk yaptı. Palandöken kayak tesisinde yönetici ve Gençlik Spor Kulübü Yönetim Kurulu üyesi olup aynı zamanda kayak uluslararası hakem ve curling antrenörlük belgeleri bulunmaktadır.

Serhan KİRAZ

Yönetim Kurulu Üyesi

1967 yılında İstanbul’da doğdu. Marmara Üniversitesi Beden Eğitimi Spor Yüksekokulu’nda okudu. Koç Üniversitesi’nde Spor Eğitmeni olarak görev yapmaktadır. Aynı zamanda KÜSK başkanlığı yapmaktadır.

Murat OCAKÇI

Yönetim Kurulu Üyesi

1977 Rize' de doğdu. 1993 yılından itibaren Ankara’da yaşamaktadır. Halen Özel Birlik’te çalışmaktadır. Genç Ankaralılar ve ABBA Spor Kulübünün başkanlığını yapmaktadır.

Murat ŞEN

Yönetim Kurulu Üyesi

Cüneyt BAŞAK

Yönetim Kurulu Üyesi

Eyüp TAVLAŞOĞLU

Yönetim Kurulu Üyesi

1966 yılında Erzurum'da doğdu. Lisans eğitimini 1988 yılında Akdeniz Üniversitesi Jeoloji Mühendisliği Bölümü’nde tamamladı. 2004 yılında Erzurum Büyükşehir Belediyesi Meclisine seçildi. 2004 yılından itibaren Büyükşehir Belediyesi Başkan Vekili olarak görev yapmakta.

Hüseyin YAVUZ

Yönetim Kurulu Üyesi

1969 Narman-Erzurum' da doğdu. Lisans eğitimini Malatya İnönü Üniversitesi Sağlık Eğitim Fakültesinde tamamladı. Narman İlçe Milli Eğitim Müdürü olarak görev yapmaktadır. Ayrıca Narmanspor Kulüp Başkanlığı, Narman Kızılay Derneği Başkan Yardımcılığı, Narman Eğitimciler Derneği Yönetim Kurulu üyeliği gibi birçok dernekte görev yapmaktadır.

Hakan Yener Evren

Yönetim Kurulu Üyesi

Nasuh KİRİT

Genel Sekreter