Genç Erkekler Ligi

Fikstür
Batı Grubu | 25.11.2017 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK 5 - 3
Kocaeli GHSK

İç Anadolu Grubu | 25.11.2017 | 21:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
BB Ankara SK 9 - 8
Çayyolu Gordion SK

Batı Grubu | 26.11.2017 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları 12 - 2
İstanbul BBSK

İç Anadolu Grubu | 31.03.2018 | 21:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK 4 - 12
Genç Ankaralılar SK

İç Anadolu Grubu | 01.04.2018 | 19:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
BB Ankara SK 8 - 3
Genç Ankaralılar SK

İç Anadolu Grubu | 01.04.2018 | 21:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK 4 - 9
Çayyolu Gordion SK

Batı Grubu | 07.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BBSK 4 - 6
Buz Adamlar GSK

Batı Grubu | 07.04.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GHSK 6 - 24
İzmir BBGSK

İç Anadolu Grubu | 07.04.2018 | 18:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK 6 - 3
Genç Ankaralılar SK

İç Anadolu Grubu | 07.04.2018 | 21:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
BB Ankara SK 15 - 0
Yükseliş SK

Batı Grubu | 08.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK 4 - 6
İzmir BBGSK

Batı Grubu | 08.04.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GHSK 2 - 4
İstanbul BBSK

İç Anadolu Grubu | 08.04.2018 | 18:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK 3 - 11
BB Ankara SK

İç Anadolu Grubu | 08.04.2018 | 21:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK 5 - 4
Yükseliş SK

İç Anadolu Grubu | 21.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK 1 - 22
BB Ankara SK

İç Anadolu Grubu | 22.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion SK - Yükseliş SK

Batı Grubu | 28.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK - Kocaeli GHSK

İç Anadolu Grubu | 28.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar SK - Çayyolu Gordion SK

Batı Grubu | 29.04.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK - İstanbul BBSK

Batı Grubu | 29.04.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK - Buz Korsanları

İç Anadolu Grubu | 29.04.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş SK - BB Ankara SK

Doğu Grubu | 02.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum GSK

Batı Grubu | 02.05.2018 | 19:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adamlar GSK - Buz Korsanları

Doğu Grubu | 03.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK 0 - 5
Narmanspor

Doğu Grubu | 04.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum BB GSK 0 - 5
Narmanspor

Batı Grubu | 05.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BBSK - İzmir BBGSK

Batı Grubu | 05.05.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GHSK - Buz Korsanları

Batı Grubu | 06.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları - İzmir BBGSK

Batı Grubu | 06.05.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GHSK - Buz Adamlar GSK

Doğu Grubu | 09.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum GSK

Batı Grubu | 09.05.2018 | 19:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BBSK - Buz Korsanları

Doğu Grubu | 10.05.2018 | 14:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum GSK 0 - 5
Narmanspor

Batı Grubu | 12.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BBSK - Kocaeli GHSK

Doğu Grubu | 12.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Erzurum BB GSK 0 - 5
Narmanspor

Batı Grubu | 13.05.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları - Kocaeli GHSK

Doğu Grubu | 16.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum BB GSK

Batı Grubu | 16.05.2018 | 21:45 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Korsanları - Buz Adamlar GSK

Batı Grubu | 19.05.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK - Buz Adamlar GSK

Doğu Grubu | 20.05.2018 | 16:00 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor 5 - 0
Erzurum BB GSK

Batı Grubu | 20.05.2018 | 17:00 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BBGSK - İstanbul BBSK

 
# Takım OM Av P

Lig Detayları