Genç Erkekler Ligi

Fikstür
Sezon | 13.10.2018 | 13:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 2 - 7
İzmir BB

Sezon | 13.10.2018 | 16:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 6 - 21
Narmanspor

Sezon | 13.10.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler 15 - 0
Yükseliş

Sezon | 13.10.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion 22 - 1
Başkent Yıldızları

Sezon | 14.10.2018 | 13:15 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK 1 - 4
Narmanspor

Sezon | 14.10.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 6 - 11
İstanbul BB

Sezon | 14.10.2018 | 16:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 2 - 7
İzmir BB

Sezon | 14.10.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion 2 - 17
Gümüş Patenler

Sezon | 14.10.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar 10 - 2
Başkent Yıldızları

Sezon | 20.10.2018 | 13:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 19 - 0
Çayyolu Gordion

Sezon | 20.10.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler 2 - 8
Narmanspor

Sezon | 20.10.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar 3 - 18
İzmir BB

Sezon | 21.10.2018 | 13:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 17 - 0
İstanbul BB

Sezon | 21.10.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 7 - 3
Çayyolu Gordion

Sezon | 21.10.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş 3 - 11
Narmanspor

Sezon | 21.10.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Başkent Yıldızları 8 - 16
İzmir BB

Sezon | 27.10.2018 | 13:30 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 3 - 6
Zeytinburnu BSK

Sezon | 27.10.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Başkent Yıldızları 1 - 16
Yükseliş

Sezon | 28.10.2018 | 13:40 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK 6 - 5
Buz Adam

Sezon | 28.10.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler 13 - 0
Genç Ankaralılar

Sezon | 10.11.2018 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 38 - 1
Başkent Yıldızları

Sezon | 10.11.2018 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK 3 - 7
Gümüş Patenler

Sezon | 10.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion 0 - 25
İzmir BB

Sezon | 10.11.2018 | 19:00 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 12 - 1
Yükseliş

Sezon | 10.11.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar 1 - 12
Narmanspor

Sezon | 11.11.2018 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam 34 - 0
Başkent Yıldızları

Sezon | 11.11.2018 | 16:00 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB 8 - 1
Yükseliş

Sezon | 11.11.2018 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH 7 - 8
Gümüş Patenler

Sezon | 11.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB 8 - 2
Narmanspor

Sezon | 11.11.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Genç Ankaralılar 5 - 4
Çayyolu Gordion

Sezon | 17.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş 2 - 13
Zeytinburnu BSK

Sezon | 18.11.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş 3 - 4
Genç Ankaralılar

Sezon | 15.12.2018 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB - Kocaeli GH

Sezon | 29.12.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler - Buz Adam

Sezon | 29.12.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion - Zeytinburnu BSK

Sezon | 30.12.2018 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor - İstanbul BB

Sezon | 30.12.2018 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş - Buz Adam

Sezon | 30.12.2018 | 20:00 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Başkent Yıldızları - Zeytinburnu BSK

Sezon | 05.01.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Başkent Yıldızları - Gümüş Patenler

Sezon | 06.01.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Yükseliş - Çayyolu Gordion

Sezon | 02.02.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
İstanbul BB - Genç Ankaralılar

Sezon | 02.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor - Buz Adam

Sezon | 02.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB - Gümüş Patenler

Sezon | 02.02.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Başkent Yıldızları - Kocaeli GH

Sezon | 03.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor - Çayyolu Gordion

Sezon | 03.02.2019 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH - Genç Ankaralılar

Sezon | 03.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB - Zeytinburnu BSK

Sezon | 23.02.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Zeytinburnu BSK - Genç Ankaralılar

Sezon | 23.02.2019 | 16:30 | İzmir | Genç Erkekler Ligi
İzmir BB - Yükseliş

Sezon | 23.02.2019 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH - Buz Adam

Sezon | 23.02.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Çayyolu Gordion - İstanbul BB

Sezon | 24.02.2019 | 13:10 | İstanbul | Genç Erkekler Ligi
Buz Adam - Genç Ankaralılar

Sezon | 24.02.2019 | 15:30 | Erzurum | Genç Erkekler Ligi
Narmanspor - Başkent Yıldızları

Sezon | 24.02.2019 | 16:30 | Kocaeli | Genç Erkekler Ligi
Kocaeli GH - Zeytinburnu BSK

Sezon | 24.02.2019 | 17:30 | Ankara | Genç Erkekler Ligi
Gümüş Patenler - İstanbul BB

 
# Takım OM Av P

Lig Detayları