Minikler Ligi

Fikstür
A Grubu | 27.10.2018 | 10:00 | Ankara | Minikler Ligi
Çayyolu Gordion 0 - 0
Angora BSK

B Grubu | 27.10.2018 | 10:00 | Ankara | Minikler Ligi
Buz Adam 0 - 0
Başkent Yıldızları

A Grubu | 27.10.2018 | 11:00 | Ankara | Minikler Ligi
Genç Ankaralılar 0 - 0
Ejderler BSK

B Grubu | 27.10.2018 | 11:00 | Ankara | Minikler Ligi
İzdeniş SK 0 - 0
Alpler SK

A Grubu | 27.10.2018 | 12:00 | Ankara | Minikler Ligi
Asya BSK 0 - 0
Buz Korsanları

B Grubu | 27.10.2018 | 12:00 | Ankara | Minikler Ligi
Truva PSK 0 - 0
Yükseliş

A Grubu | 27.10.2018 | 13:00 | Ankara | Minikler Ligi
İstanbul BB 0 - 0
Genç Ankaralılar

B Grubu | 27.10.2018 | 13:00 | Ankara | Minikler Ligi
Başkent Yıldızları 0 - 0
İzdeniş SK

A Grubu | 27.10.2018 | 14:00 | Ankara | Minikler Ligi
Buz Korsanları 0 - 0
Çayyolu Gordion

B Grubu | 27.10.2018 | 14:00 | Ankara | Minikler Ligi
Yükseliş 0 - 0
Buz Adam

A Grubu | 27.10.2018 | 15:00 | Ankara | Minikler Ligi
Ejderler BSK 0 - 0
Asya BSK

B Grubu | 27.10.2018 | 15:00 | Ankara | Minikler Ligi
Alpler SK 0 - 0
Truva PSK

A Grubu | 27.10.2018 | 16:00 | Ankara | Minikler Ligi
Angora BSK 0 - 0
Buz Korsanları

B Grubu | 27.10.2018 | 16:00 | Ankara | Minikler Ligi
Başkent Yıldızları 0 - 0
Yükseliş

A Grubu | 27.10.2018 | 17:00 | Ankara | Minikler Ligi
Asya BSK 0 - 0
İstanbul BB

B Grubu | 27.10.2018 | 17:00 | Ankara | Minikler Ligi
İzdeniş SK 0 - 0
Truva PSK

A Grubu | 27.10.2018 | 18:00 | Ankara | Minikler Ligi
Çayyolu Gordion 0 - 0
Ejderler BSK

B Grubu | 27.10.2018 | 18:00 | Ankara | Minikler Ligi
Buz Adam 0 - 0
Alpler SK

A Grubu | 28.10.2018 | 10:00 | Ankara | Minikler Ligi
Genç Ankaralılar 0 - 0
Asya BSK

A Grubu | 28.10.2018 | 10:00 | Ankara | Minikler Ligi
İstanbul BB 0 - 0
Buz Korsanları

A Grubu | 28.10.2018 | 11:00 | Ankara | Minikler Ligi
Ejderler BSK 0 - 0
Angora BSK

B Grubu | 28.10.2018 | 11:00 | Ankara | Minikler Ligi
Alpler SK 0 - 0
Yükseliş

B Grubu | 28.10.2018 | 12:00 | Ankara | Minikler Ligi
İzdeniş SK 0 - 0
Buz Adam

A Grubu | 28.10.2018 | 12:00 | Ankara | Minikler Ligi
İstanbul BB 0 - 0
Çayyolu Gordion

A Grubu | 28.10.2018 | 13:00 | Ankara | Minikler Ligi
Genç Ankaralılar 0 - 0
Angora BSK

A Grubu | 28.10.2018 | 13:00 | Ankara | Minikler Ligi
Buz Korsanları 0 - 0
Ejderler BSK

B Grubu | 28.10.2018 | 14:00 | Ankara | Minikler Ligi
Buz Adam 0 - 0
Truva PSK

B Grubu | 28.10.2018 | 14:00 | Ankara | Minikler Ligi
Başkent Yıldızları 0 - 0
Alpler SK

B Grubu | 28.10.2018 | 15:00 | Ankara | Minikler Ligi
Yükseliş 0 - 0
İzdeniş SK

A Grubu | 28.10.2018 | 15:00 | Ankara | Minikler Ligi
Angora BSK 0 - 0
İstanbul BB

A Grubu | 28.10.2018 | 16:00 | Ankara | Minikler Ligi
Asya BSK 0 - 0
Çayyolu Gordion

A Grubu | 28.10.2018 | 16:00 | Ankara | Minikler Ligi
Buz Korsanları 0 - 0
Genç Ankaralılar

A Grubu | 28.10.2018 | 16:00 | Ankara | Minikler Ligi
Buz Korsanları 0 - 0
Genç Ankaralılar

A Grubu | 28.10.2018 | 17:00 | Ankara | Minikler Ligi
Ejderler BSK 0 - 0
İstanbul BB

B Grubu | 28.10.2018 | 17:00 | Ankara | Minikler Ligi
Truva PSK 0 - 0
Başkent Yıldızları

A Grubu | 28.10.2018 | 18:00 | Ankara | Minikler Ligi
Angora BSK 0 - 0
Asya BSK

A Grubu | 28.10.2018 | 18:00 | Ankara | Minikler Ligi
Çayyolu Gordion 0 - 0
Genç Ankaralılar

 
# Takım OM Av P

Lig Detayları